Údržba okrasnej záhrady, starostlivosť o trávnik - Záhradník LUKAS | ZÁHRADNÝ DIZAJN - Okrasné záhrady a zeleň

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ZÁHRADNÝ DIZAJN

Údržba okrasnej záhrady - Záhradný servis
V praxi sa často stretávame s požiadavkou vytvoriť spoločenstvo rastlín, ktoré vyžadujú minimálnu údržbu pri maximálnom efekte. Žiaľ je potrebné povedať, že neexistuje záhrada, alebo výsadba, ktorá by starostlivosť a  údržbu nepotrebovala.
Záhrada je živá a neustále sa vyvíja. Je to akýsi organizmus, ktorý vyžaduje pravidelný prísun, vody, živín a "výchovu". Preto záhrada vyžaduje pravidelný kolobeh rôznych prác od jari až do zimy. Niektoré práce zvládnete sami a niektoré je vhodné zveriť odborníkom. Potom máte istotu že vaša záhrada sa bude vyvíjať tým správnym smerom, smerom k vašej spokojnosti a radosti z nej.

Poskytujeme celoročné i jednorazové údržby zelene okrasných záhrad Údržbu rastlín a záhonov - výchovný rez, tvarovanie živých plotov, ošetrovanie stromov, prihnojovanie výsadieb rastlín, diagnostiku a chemickú ochranu rastlín proti chorobám a škodcom, odburiňovanie záhonov a spevnených plôch, dosadba rastlín, dopĺňanie mulčovacej kôry, čistenie a údržba jazierok.


Krásny zelený trávnik sa nepodarí dosiahnuť bez
pravidelného ošetrovania a údržby
.

Tá spočíva najmä v pravidelnej, primeranej zálievke, správnej vyrovnanej výžive, pravidelnom a správnom kosení, odstraňovaní nežiadúcich burín, vertikutácii - prerezávaní, aerifikácii - prevzdušňovaní, valcovaní, chemickom ošetrovaní proti chorobám a škodcom, zarezávaní okrajov a regeneračným dosevom trávnika a iných trávnikárskych prác.

Ak si sami na tieto práce netrúfate, môžeme vám pomôcť.

_______________________________________________

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky